رزرو وقت روانکاوی حضوری و آنلاین

ممنونیم که به ما اعتماد می‌کنید و قصد دارید که با همکاران تداعی وقت ملاقات بگیرید. لطفاً قبل از رزرو وقت ملاقات به موارد زیر توجه کنید:

۱)  اگر شما در موقعیت اورژانسی هستید و احتمال دارد که به خودتان یا به دیگران آسیب بزنید لطفاً هرچه سریعتر اینجا را ترک کنید و با شماره تلفن ۱۲۳ یا ۱۱۵ تماس بگیرید تا آن‌ها بتوانند سریع‌تر از شما مراقبت کنند.

۲) همکاران ما هیچکدام مشاور نیستند و اگر شما دنبال یک نفر می‌گردید که به شما مشاوره دهد یا به شما راهکار دهد، از همکاران دیگر وقت بگیرید. همکاران ما در تداعی صرفاً کار روانکاوی انجام می‌دهند. برای آشنایی با روانکاوی این متن را مطالعه کنید.

۳) هیچکدام از همکاران ما با کودکان و نوجوانان کار نمی‌کنند. بنابراین برای دریافت وقت ملاقات برای کودکان و نوجوانان از همکاران دیگر وقت بگیرید.

۴) طبق قانون حریم خصوصی در روانکاوی، یک درمانگر نمی‌تواند همزمان با دو نفر از یک خانواده یا دو نفری که ارتباط نزدیکی با هم دارند روانکاوی انجام دهد. بنابراین اگر یکی از نزدیکان درجه‌ی یک شما (اعم از خواهر، برادر، فرزند، پدر، مادر، شریک عاطفی) در حال روانکاوی با یک درمانگر از همکاران ما است، اقدام به رزرو با همان درمانگر نکنید و با دیگر همکاران تداعی وقت بگیرید.

۵) کسی که رزرو می‌کند بایستی همان کسی باشد که جلسات را شروع خواهد کرد. پس اگر برای فرد دیگری قصد رزرو دارید، از او بخواهید که خود به اختیار خودش رزرو را انجام دهد.

۶) اگر خارج از ایران هستید لطفاً این فرم را تکمیل کنید یا به ما ایمیل (tadaei.com@gmail.com) دهید. پرداخت ارزی برای هر جلسه برای دانشجویان ۳۰ دلار و برای شاغلین ۴۰ دلار آمریکا است.

۷) اگر خارج از ایران هستید و تایم‌های آزاد همکاران ما با ساعت زندگی شما هماهنگی ندارد، لطفاً این فرم را تکمیل کنید یا به ما ایمیل (tadaei.com@gmail.com) دهید. می‌توانیم زمان دیگری که با تایم زندگی شما هماهنگی بیشتری دارد تعیین کنیم.

۸) برای ملاقات آنلاین شما بایستی یک اتاق خصوصی (بدون ایجاد مزاحمت توسط دیگران در طول جلسه) و اینترنت پرسرعت (ترجیحاً ۴G) نیاز دارید. لطفاً قبل از رزرو به این موارد توجه کنید.

۹) ملاقات آنلاین با استفاده از اپلیکیشن‌های تماس تصویری اعم از واتس‌اپ، فیس‌تایم و اسکایپ انجام می‌گیرد.

۱۰) پس از رزرو در کمتر از ۲۴ ساعت درمانگر مورد نظر با شما تماس خواهد گرفت.

 

بارگذاری...