۲c3f2e3f-27e8-44d4-aab9-30d35f37631b

من مهدی میناخانی، دانش‌آموخته‌ی روانشناسی و دارای پروانه‌ی تخصصیِ رواندرمانی (ش. پ. ۴۴۶۷) از سازمان نظام روانشناسی ایران هستم. از سال ۸۸ تا کنون در حال درمانگری هستم و در حال حاضر، روانکاوی با رویکرد روابط اُبژه (Object Relations) انجام می‌دهم. برای نشستن در جایگاه درمانگری، بنا به سنت روانکاوی، خودم درمان شده‌ام (و همچنان در حال تحلیل هستم)، در مرکز مطالعات روانکاوی تهران آموزش دیده‌ام و برای کار درمانی سوپرویژن می‌گیرم.

پیش از این غیر از کار درمانگری فعالیت‌های دیگری نیز داشته‌ام ولی در حال حاضر تمرکزم را صرفاً روی درمانگری گذاشته‌ام. از جمله‌ی این فعالیت‌ها؛ به مدت نزدیک به ۳ سال در سازمان «های‌وب» به عنوان روانشناس مشغول به فعالیت بودم (از سال ۹۴ تا ۹۷)، و نیز برای مجله‌ها، روزنامه‌ها و سایت‌ها هم مقاله می‌نوشتم.

بواسطه‌ی علاقه‌ای که از نوجوانی به نوشتن داشته‌ام، از همان دوره برای نشریات به صورت عمومی و در طول سالیان گذشته به صورت تخصصی در حوزه روانشناسی نوشته‌ام. یک‌دوره‌ی تقریباً دوساله نیز، عضو هیئت تحریریه نشریه تخصصی «سپیده دانایی» بودم. از سال ۹۶ مجله‌ی آنلاین روانکاوی «تداعی» را با تنی چند از همکارانم آغاز کرده‌ایم و اختصاصاً درباره‌ی روانکاوی می‌نویسیم. من مسئول و دبیر این مجله‌ی آنلاین هستم. همینطور از سال ۸۴ تا کنون وبلاگ می‌نویسم، اگر میل داشتید از اینجا می‌توانید سری به وبلاگم بزنید.
با احترام

(مهدی میناخانی در حال حاضر وقت آزاد برای رزرو ندارد)