رواندرمانگر تحلیلی

من افشان قشقایی کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی در مرکز مطالعات روانکاوی تهران هستم. دوره لیسانس خود را در رشته روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز و دوره فوق لیسانس را در دانشگاه علم و فرهنگ در رشته روانشناسی بالینی خانواده درمانی گذرانده‌ام و اکنون چند سالی‌ست که مشغول آموزش استاندارد روانکاوی هستم.

از سال ۹۴ تا ۹۶ به مدت دو سال در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان پژوهشگر و نیز به عنوان روانشناس در مرکز وابسته به جهاد دانشگاهی مشغول به کار بودم و پژوهش‌هایی در حوزه‌های مختلف سلامت روان انجام داده‌ام.

بنا به استانداردهای بین‌المللی روانکاوی، از سال ۹۴ تحلیل شخصی خود با رویکرد روابط ابژه را شروع کرده‌ام (که همچنان ادامه دارد) و از همان سال به طور تخصصی در مرکز مطالعات روانکاوی زیر نظر دکتر بابک روشنایی مقدم و دیگر روانکاوان این مجموعه به طور نظام‌مند آموزش می‌بینم. همچنین در کار بالینی از راهنمایی‌هایی سوپروایزرانم به صورت فردی و گروهی بهره‌مند می‌شوم.

لازم به ذکر است که در کار بالینی وامدار رویکرد روابط اُبژه در روانکاوی هستم که در آن برای فهم وضعیت فعلی افراد، به روابط اولیه فرد با دیگران مهم زندگی‌اش در کودکی توجه ویژه‌ای می‌شود. هرچند نگاه سرسختانه‌ای به رویکرد ندارم، چطور که در سوپرویژن‌های گروهی‌ام با دیدگاه‌های متفاوت روانکاوی در مورد وضعیت مراجعانم گمانه‌زنی می‌کنم.


هزینه‌ی هر جلسه:

  • آنلاین (داخل ایران): ۱۶۰ هزار تومان
  • آنلاین (دانشجو | خارج از ایران): ۳۰ دلار
  • آنلاین (شاغل | خارج از ایران): ۴۰ دلار

محل ملاقات حضوری: تهران- شریعتی، خیابان دولت

زمان‌های آزاد درمانگر: یک‌شنبه‌ها، دوشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها


بارگذاری...